24. hafta maç programları belli oldu

sporoto-super-sig-26.-hafta

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

– Spor Toto Süper Lig

Bugün:

20.30 Antalyaspor-MKE Ankaragücü (Antalya)

Yarın:

16.00 Bursaspor-Demir Grup Sivasspor (Bursa Büyükşehir Belediye)

16.00 İstikbal Mobilya Kayserispor-Beşiktaş (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

19.00 Fenerbahçe-Çaykur Rizespor (Ülker)

3 Mart Pazar:

13.30 Atiker Konyaspor-Göztepe (Konya Büyükşehir Belediye)

16.00 Evkur Yeni Malatyaspor-Medipol Başakşehir (Yeni Malatya)

19.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Galatasaray (Erzurum Kazım Karabekir)

4 Mart Pazartesi:

20.00 Kasımpaşa-Trabzonspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

20.00 Akhisarspor-Aytemiz Alanyaspor (Spor Toto Akhisar)

Spor Toto 1. Lig

Bugün:

19.00 Adanaspor-Giresunspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

Yarın:

13.30 Tetiş Yapı Elazığspor-Abalı Denizlispor (Şanlıurfa GAP)

16.00 Eskişehirspor-Adana Demirspor (Yeni Eskişehir)

16.00 Osmanlıspor-Gazişehir Gaziantep (Osmanlı)

3 Mart Pazar:

13.30 Altınordu-Hatayspor (Bornova)

13.30 Ümraniyespor-Kardemir Karabükspor (Ümraniye Belediyesi)

16.00 Boluspor-İstanbulspor (Bolu Atatürk)

19.00 Afjet Afyonspor-Gençlerbirliği (Zafer)

4 Mart Pazartesi:

19.00 Altay-Balıkesirspor Baltok (İzmir Atatürk)

TFF 2. Lig

Kırmızı Grup

Yarın:

14.00 Kahramanmaraşspor-Menemen Belediyespor (Kahramanmaraş 12 Şubat)

14.00 Sivas Belediyespor-Tokatspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

14.30 Pendikspor-Tarsus İdmanyurdu (Pendik)

14.30 Zonguldak Kömürspor-Darıca Gençlerbirliği (Karaelmas Kemal Köksal)

14.30 Etimesgut Belediyespor-Şanlıurfaspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

14.30 Fethiyespor-Tuzlaspor (Fethiye İlçe)

14.30 Kırklarelispor-Fatih Karagümrük (Kırklareli Atatürk)

14.30 BAK Spor-Konya Anadolu Selçukspor (Ankara OSTİM)

14.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Bandırmaspor Baltok (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)

Beyaz Grup

Bugün:

14.30 Eyüpspor-Hacettepe (Esenler)

Yarın:

14.00 Amed Sportif Faaliyetler-Sakaryaspor (Diyarbakır)

14.00 Gümüşhanespor-Manisaspor (Gümüşhane Yenişehir)

14.30 Sancaktepe Belediyespor-UTAŞ Uşakspor (Sancaktepe 15 Temmuz)

14.30 Kastamonuspor 1966-Niğde Anadolu (Gazi)

14.30 Ankara Demirspor-Sarıyer (TCDD Ankara Demirspor)

14.30 İnegölspor-Keçiörengücü (İnegöl İlçe)

14.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Bayrampaşa (Bodrum İlçe)

TFF 3. Lig

  1. Grup

Bugün:

15.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-Artvin Hopaspor (Faruk Çelik)

Yarın:

14.30 Şile Yıldızspor-Yomraspor (Şile)

14.30 Erbaaspor-Büyükçekmece Tepecikspor (Erbaa İlçe)

14.30 Ergene Velimeşespor-Erzin Belediyespor (Ergene Velimeşe)

14.30 Gebzespor-Körfezspor (Gebze Alaettin Kurt)

14.30 Silivrispor-Nazilli Belediyespor (Silivri)

14.30 Nevşehir Belediyespor-Kozan Belediyespor (Nevşehir Gazi)

3 Mart Pazar:

13.30 Hekimoğlu Trabzon-Batman Petrolspor (Ahmet Suat Özyazıcı)

  1. Grup

Bugün:

15.00 Ofspor-Sultanbeyli Belediyespor (Vali İsmet Gürbüz Civelek)

Yarın:

14.00 Osmaniyespor-Elaziz Belediyespor (Osmaniye 7 Ocak)

14.30 Bergama Belediyespor-Yeni Orduspor (Bergama 14 Eylül)

14.30 Kırşehir Belediyespor-Kemerspor 2003 (Kırşehir Ahi)

14.30 Altındağ Belediyespor-Karşıyaka (Ankara Aktepe)

14.30 Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor-Düzcespor (Ziya Altınoğlu)

14.30 Kızılcabölükspor-Van Büyükşehir Belediyespor (Kızılcabölük Semt Sahası)

14.30 Esenler Erokspor-Alibeyköyspor (Esenler)

3 Mart Pazar:

14.00 Pazarspor-Adıyaman 1954 (Pazar İlçe)

  1. Grup

Yarın:

14.00 Fatsa Belediyespor-1461 Trabzon (Fatsa İlçe)

14.00 Anagold 24 Erzincanspor-Yeni Çorumspor (Mustakil Atletizm Pisti Sahası)

14.00 Payasspor-Bayburt İl Özel İdare (Payas İlçe)

14.30 Serik Belediyespor-Diyarbekirspor (Serik İsmail Oğan)

14.30 Gölcükspor-Muğlaspor (Gölcük Şehir)

14.30 Turgutluspor-Ankara Adliyespor (Turgutlu 7 Eylül)

14.30 Bağcılarspor-Cizrespor (Bağcılar Mahmutbey)

14.30 Halide Edip Adıvarspor-Karacabey Belediyespor (Tepecik Şenol Güneş)

14.30 Bucaspor-Kocaelispor (Yeni Buca)