Futbolda 21. haftanın programı

Spor Toto Süper

Bugün:

20.30 İstikbal Mobilya Kayserispor- (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

Yarın:

16.00 Medipol Başakşehir-Büyükşehir Erzurumspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

16.00 Çaykur Rizespor-Antalyaspor (Çaykur Didi)

19.00 Beşiktaş-Bursaspor (Vodafone Park)

10 Pazar:

13.30 Atiker Konyaspor-Evkur Yeni Malatyaspor (Konya Büyükşehir Belediye)

16.00 Göztepe-Aytemiz Alanyaspor (Bornova)

19.00 Galatasaray-Trabzonspor (Türk Telekom)

11 Şubat Pazartesi:

20.00 MKE Ankaragücü-Kasımpaşa (Eryaman)

20.00 Demir Grup Sivasspor-Akhisarspor (Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül)

-Konya’da zirve mücadelesi

Atiker Konyaspor ise evinde Malatyaspor’u konuk edecek. Maç 10 Şubat Pazar günü saat 13.30’da oynanacak.

  • Spor Toto 1. Lig

Yarın:

13.30 Kardemir Karabükspor-Eskişehirspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

16.00 Gençlerbirliği-Osmanlıspor (Eryaman)

10 Şubat Pazar:

13.30 Balıkesirspor Baltok-Tetiş Yapı Elazığspor (Balıkesir Atatürk)

13.30 Boluspor-Afjet Afyonspor (Bolu Atatürk)

16.00 İstanbulspor-Adana Demirspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

16.00 Adanaspor-Altay (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

19.00 Denizlispor-Altınordu (Denizli Atatürk)

11 Şubat Pazartesi:

19.00 Gazişehir Gaziantep-Hatayspor (Gaziantep)

19.00 Giresunspor-Ümraniyespor (Giresun Atatürk)

  • TFF 2. Lig

Kırmızı Grup

Yarın:

13.30 Pendikspor-BAK Spor (Pendik)

10 Şubat Pazar:

13.00 Şanlıurfaspor-Zonguldak Kömürspor (Şanlıurfa GAP)

13.30 Fatih Karagümrük-Kahramanmaraşspor (Atatürk Olimpiyat)

13.30 Tokatspor-Tuzlaspor (Tokat Gaziosmanpaşa)

13.30 Tarsus İdmanyurdu-Menemen Belediyespor (Tarsus İlçe)

13.30 Bandırmaspor Baltok-Kırklarelispor (Bandırma 17 Eylül)

13.30 Konya Anadolu Selçukspor-Sivas Belediyespor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)

13.30 Darıca Gençlerbirliği-Fethiyespor (Darıca İlçe)

13.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Etimesgut Belediyespor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)

Beyaz Grup

Yarın:

13.30 Keçiörengücü-Sancaktepe Belediyespor (Ankara Aktepe)

13.30 Sarıyer-Gümüşhanespor (Yusuf Ziya Öniş)

10 Şubat Pazar:

13.30 Hacettepe-Amed Sportif Faaliyetler (Ankara OSTİM)

13.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Gaziantepspor (Bodrum İlçe)

13.30 Yılport Samsunspor-Eyüpspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

13.30 UTAŞ Uşakspor-Sakaryaspor (Uşak 1 Eylül)

13.30 Niğde Anadolu-Manisaspor (Niğde 5 Şubat)

13.30 Bayrampaşa-Ankara Demirspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

13.30 Kastamonuspor 1966-İnegölspor (Gazi)

  • TFF 3. Lig
  1. Grup

Yarın:

13.00 Hekimoğlu -Erbaaspor (Ahmet Suat Özyazıcı)

13.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Silivrispor (Tepecik Şenol Güneş)

10 Şubat Pazar:

13.00 Batman Petrolspor-Ergene Velimeşespor (Batman Yeni Şehir)

13.00 Artvin Hopaspor-Kozan Belediyespor (Hopa İlçe)

13.00 Erzin Belediyespor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Şehit Muhammet Oğuz Kılınç)

13.00 Yomraspor-Gebzespor (Yomra İlçe)

13.30 Nazilli Belediyespor-Tire 1922 (Nazilli İlçe)

13.30 Körfezspor-Nevşehir Belediyespor (Kocaeli Alparslan Türkeş)

  1. Grup

Yarın:

13.30 Karşıyaka-Alibeyköyspor (İzmir Atatürk)

13.30 Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor-Ofspor (Ziya Altınoğlu)

10 Şubat Pazar:

13.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Esenler Erokspor (Van Atatürk)

13.00 Adıyaman 1954-Kızılcabölükspor (Adıyaman Atatürk)

13.00 Elaziz Belediyespor-Kırşehir Belediyespor (Gençlik Merkezi Sentetik Sahası)

13.00 Yeni Orduspor-Osmaniyespor (Ordu 19 Eylül)

13.30 Düzcespor-Kemerspor 2003 (Düzce 18 Temmuz)

13.30 Bergama Belediyespor-Pazarspor (Bergama 14 Eylül)

13.30 Sultanbeyli Belediyespor-Altındağ Belediyespor (Maltepe Hasan Polat)

  1. Grup

Yarın:

13.30 Ankara Adliyespor-1461 Trabzon (Ankara OSTİM)

13.30 Bağcılarspor-Payasspor (Bağcılar Mahmutbey)

10 Şubat Pazar:

13.00 Bayburt İl Özel İdare-Turgutluspor (Bayburt Osman)

13.00 Cizrespor-Muğlaspor (Cizre İlçe)

13.00 Diyarbekirspor-Anagold 24 Erzincanspor (Diyarbakır)

13.30 Karacabey Belediyespor-Fatsa Belediyespor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)

13.30 Serik Belediyespor-Bucaspor (Serik İsmail Oğan)

13.30 Kocaelispor-Halide Edip Adıvarspor (Kocaeli)

13.30 Yeni Çorumspor-Gölcükspor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)