Selçuk Üniversitesi 15 Adet Sürekli İşçi Alımı Asil ve Yedek Kura Sonuçları

selcuk-universitesi-15-isci-kura-sonuclari

Asıl aday olarak belirlenen Güvenlik Görevlisi sözlü sınavı 02/04/2020 tarihinde saat 10:00 da, Temizlik Görevlisi sözlü sınavı ve Fayans, Seramik ve Karo Döşemecisi 03/04/2020 tarihinde saat 10:00 da Alaeddin Keykubat Kampüsü Süleyman Demirel Kültür Merkezinde yapılacaktır.

Adaylar sözlü sınava gelirken Nüfus Cüzdanları ile birlikte Özel Güvenlik Kartlarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

GÜVENLİK GÖREVLİSİ NOTER KURASI ASIL ADAY LİSTESİ

MUHAMMET ÖZER
MUSTAFA EMRE UYSAL
İSMET ÇALIŞIR
MEHMET IŞIK
AYŞEGÜL KARAYEL
REMZİ KAĞNICIOĞLU
MEHMET ÇINARALTMIŞDÖRT
HÜSEYİN AYDIN
MUSTAFA KIRMALI
RAMAZAN SEVİN
SALİH HOROZOĞLU
FATİH BAYAR
İBRAHİM AYKOL
ARZU ÖZDEM BÜYÜKÖZER
BÜŞRA KARAYER
BİLAL AKGÖLLÜ
VOLKAN BAYAM
İSMAİL ÜNVER
GÖKHAN GÜLLÜ
MUSTAFA ŞENOL
ABDULLAH ÇUKUR
KADİR GÜLÜM
BARIŞ AKAGÜNDÜZ
GÜLCAN BİRCAN
YASİN DUMAN
MENEKŞE VURGUN
SUNAY GÖK
SIDIKA GÜL UYSAL
EMİN BUCAKLI
ÖZCAN GENÇAY
AHMET ÜRESİN
HAKKI YILDIZ
AHMET BÖLÜKBAŞ
MUSTAFA CERİT
HATİCE KÜÇÜKSAYAR
ALİ SAMİ CAN

GÜVENLİK GÖREVLİSİ NOTER KURASI YEDEK ADAY LİSTESİ

FATİH TURGUT
MELEK KARAKAŞ
HASAN HÜSEYİN TAHTALI
NURGÜL BOZKURT
HAKAN DEMİRALP
MERT ÇETİNKAYA
AHMET ŞANLI
HANİFE ISSI
ÖMER BAYIR
BAYRAM GÖKBAŞ
YUSUF KARATAŞ
MUHAMMET TAHA SÜĞÜRTİN
MUHAMMED TÜRK
VELİ KİRMAN
AYŞEGÜL ÖZADAM
YAKUP KAYA
BURCU AKER
UYGAR MERT ÖNAL
ORHAN KULÇABAY
AYŞE KAHRAMAN
ZEYNEP ÇELİK
NURULLAH ÖZMERT
HANİFİ AYGÜN
FATİH ESER
HÜSEYİN ZEREN
İSMAİL PULLU
HÜSEYİN BAĞCI
MUSA KARATEPE
MEHMET AKİF ERDOĞAN
HAMZA KÜÇÜK
İBRAHİM AKCAN
HAYATİ KORKMAZ
FADİME GÜLÇİN ÇETİNER
SEBAHAT KANIK
MEHMET EYLİK
EBUBEKİR YİĞİT

TEMİZLİK GÖREVLİSİ NOTER KURASI ASIL ADAY LİSTESİ

ZEYNEP ÇETİN
RABİA GÜVEN
ABDULKERİM KOCALAR
AYSEL ÖNCEL
ABDÜSSAMET KARAKUŞ
ALİ BALIKCI
BAHAR TAŞKIN
DOĞAN ŞEKERLİ
HASAN HÜSEYİN ASLAN
MUSTAFA TORUS
GİZEM DÖĞER
SÜMEYRA CAMCI
HASAN BARIŞ KARAÇAYIR
UĞUR DERİCİ
SALİH TOPDEMİR
MUHAMMED ÖZCAN
HALİS YILDIZ
SELMAN AKSU
ÖZGÜL KUMRU BAYAR
BÜNYAMİN ÖZGÜVEN

TEMİZLİK GÖREVLİSİ NOTER KURASI YEDEK ADAY LİSTESİ

GALİP ŞAHİN
RIZA BERK ÖZKAN
HASAN HÜSEYİN ŞAMCI
MUSTAFA TÜRK
EMRE OĞUZ GÖKSU
İRFAN ERCAN
EMİNE DEĞER
OSMAN GÖK
FATİH DAĞLI
BAYRAM FERLİBAŞ
YUSUF İVGİN
ALİ SÜRÜCÜ
FADİME ÖZÇELİK
MUSTAFA DİNÇ
AYSEL ÖNCEL
AYHAN ARILIK
EBRU ÇETİNTAŞ
FATİME ÖZ
MÜMİN SEMERCİ
CELALETTİN GÜRSOY

FAYANS, SERAMİK ve KARO DÖŞEMECİSİ NOTER KURASI ASIL ADAY LİSTESİ

HALİL ATEŞ
MEHMET ATİK
RAMAZAN TOKER
RAMAZAN ÜSTÜN

FAYANS, SERAMİK ve KARO DÖŞEMECİSİ NOTER KURASI YEDEK ADAY LİSTESİ

TUGAY TEPE
YASİN KARACA
VELİ EFE
SERKAN TEPE