Spor Toto Süper Lig 25. hafta karşılaşmaları

sporoto-super-sig-26.-hafta

Spor Toto Süper Lig ve Spor Toto 1. Lig’e 25. hafta karşılaşmaları. Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı:

  • Spor Toto Süper Lig

Bugün:

20.30 Demir Grup Sivasspor-Evkur Malatyaspor ( 4 Eylül)

Yarın:

16.00 Trabzonspor-Akhisarspor (Medical Park)

19.00 MKE Ankaragücü-Bursaspor (Eryaman)

19.00 -Fenerbahçe (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

10 Mart Pazar:

13.30 Aytemiz Alanyaspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Bahçeşehir Okulları)

16.00 Göztepe-Kasımpaşa (Bornova)

16.00 Çaykur Rizespor-İstikbal Mobilya Kayserispor (Çaykur Didi)

19.00 Beşiktaş-Atiker Konyaspor (Vodafone Park)

11 Mart Pazartesi:

20.00 Galatasaray-Antalyaspor (Türk Telekom)

  • Spor Toto 1. Lig

Bugün:

19.00 Gazişehir Gaziantep-Tetiş Yapı Elazığspor (Gaziantep)

Yarın:

13.30 Kardemir Karabükspor-Afjet Afyonspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

13.30 Giresunspor-Boluspor (Giresun Atatürk)

16.00 Adana Demirspor-Osmanlıspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

10 Mart Pazar:

13.30 Hatayspor-Eskişehirspor (Antakya Atatürk)

16.00 İstanbulspor-Altınordu (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

16.00 Balıkesirspor Baltok-Adanaspor (Balıkesir Atatürk)

19.00 Gençlerbirliği-Altay (Eryaman)

11 Mart Pazartesi:

19.00 Abalı Denizlispor-Ümraniyespor (Denizli Atatürk)

  • TFF 2. Lig

Kırmızı Grup:

10 Mart Pazar:

14.30 Kahramanmaraşspor-Fethiyespor (Kahramanmaraş 12 Şubat)

14.30 Sivas Belediyespor-Tuzlaspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

15.00 Zonguldak Kömürspor-Menemen Belediyespor (Karaelmas Kemal Köksal)

15.00 Bandırmaspor Baltok-Tarsus İdmanyurdu (Bandırma 17 Eylül)

15.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Konya Anadolu Selçukspor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)

15.00 Kırklarelispor-Tokatspor (Kırklareli Atatürk)

15.00 BAK Spor-Darıca Gençlerbirliği (Ankara OSTİM)

15.00 Etimesgut Belediyespor-Fatih Karagümrük (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

15.00 Pendikspor-Şanlıurfaspor (Pendik)

Beyaz Grup:

10 Mart Pazar:

13.00 İnegölspor-Hacettepe (İnegöl İlçe)

14.30 Gümüşhanespor-Amed Sportif Faaliyetler (Gümüşhane Yenişehir)

15.00 Ankara Demirspor-UTAŞ Uşakspor (TCDD Ankara Demirspor)

15.00 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Keçiörengücü (Bodrum İlçe)

15.00 Kastamonuspor 1966-Yılport Samsunspor (Gazi)

15.00 Sancaktepe Belediyespor-Sakaryaspor (Sancaktepe 15 Temmuz)

15.00 Eyüpspor-Manisaspor (Esenler)

15.00 Bayrampaşa-Niğde Anadolu (Bayrampaşa Çetin Emeç)

  • TFF 3. Lig
  1. Grup:

10 Mart Pazar:

14.30 Batman Petrolspor-Yomraspor (Batman Yeni Şehir)

14.30 Hekimoğlu Trabzon-Büyükçekmece Tepecikspor (Ahmet Suat Özyazıcı)

14.30 Karbel Karaköprü Belediyespor-Tire 1922 (Faruk Çelik)

15.00 Şile Yıldızspor-Erzin Belediyespor (Şile)

15.00 Erbaaspor-Körfezspor (Erbaa İlçe)

15.00 Ergene Velimeşespor-Nazilli Belediyespor (Ergene Velimeşe)

15.00 Gebzespor- Hopaspor (Gebze Alaettin Kurt)

15.00 Silivrispor-Kozan Belediyespor (Silivri)

  1. Grup:

10 Mart Pazar:

14.30 Osmaniyespor-Karşıyaka (Osmaniye 7 Ocak)

14.30 Ofspor- Büyükşehir Belediyespor (Vali İsmet Gürbüz Civelek)

14.30 Pazarspor-Elaziz Belediyespor (Pazar İlçe)

14.30 Yeni Orduspor-Düzcespor ( 19 Eylül)

15.00 Bergama Belediyespor-Sultanbeyli Belediyespor (Bergama 14 Eylül)

15.00 Kırşehir Belediyespor-Esenler Erokspor (Kırşehir Ahi)

15.00 Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor-Adıyaman 1954 (Ziya Altınoğlu)

15.00 Altındağ Belediyespor-Alibeyköyspor (Ankara Aktepe)

15.00 Kızılcabölükspor-Kemerspor 2003 (Kızılcabölük Semt Sahası)

  1. Grup:

10 Mart Pazar:

14.30 Anagold 24 Erzincanspor-Ankara Adliyespor (Mustakil Atletizm Pisti Sahası)

14.30 Payasspor-Karacabey Belediyespor (Payas İlçe)

14.30 Serik Belediyespor-Bayburt İl Özel İdare (Serik İsmail Oğan)

14.30 Diyarbekirspor-Cizrespor ()

15.00 Gölcükspor-Fatsa Belediyespor (Gölcük)

15.00 Bucaspor-Yeni Çorumspor (Yeni Buca)

15.00 Bağcılarspor-Kocaelispor (Bağcılar Mahmutbey)

15.00 Turgutluspor-1461 Trabzon (Turgutlu 7 Eylül)

15.00 Halide Edip Adıvarspor-Muğlaspor (Tepecik Şenol Güneş)